Zde se můžete přihlásit k odběru novinek

Váš průvodce na cestě k nezávislému a soběstačnému bydlení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

neděle, 27 duben 2014 00:00

Deník ostrovní manželky č. 10 - Příběh ze sauny.

Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)

Zdravím z lázní Třeboň!

Hned na úvod musím napsat, že mám už jeden úděsný zážitek z výletu na kole kolem rybníku svět – viz můj příspěvek na facebook včera.

 Ale vracím se k tomu proto, že ve mně vyvolal vzpomínku na podobný zážitek ze sauny. Jak se tak v sauně občas povídá-  a musím říct, že už míň než dřív, kdy tam byl někdy takový kravál, že kavárna byla proti tomu oáza klidu, tak došlo nějak i na vodu - asi jak jsme ji potilyJ.  No zase mi to nedalo, už jsem holt taková akční a navíc osazenstvo mi nahrálo, a tak jsem dala „do placu“ námět hospodaření s vodou jako takovou.

Došlo samozřejmě ihned hlavně na placení vody, i přihodila jsem lehce a opatrně, nicméně jasně vizi, jak to bude, až voda nebude a přidala některá už všeobecně známá fakta. Dámy na vteřinku zpozorněly, jako by se snad opravdu lekly, a jedna z nich zakončila námět slovy: „To je snad lepší nevědět!“ a přešla urychleně s evidentním ulehčením na známé a vše vytěsňující a nahrazující téma - RECEPTY!!!!

Nevím, proč se stále divím, když kdysi platilo známé Chléb a hry. Teď je to Sport a recepty. Teď mě trochu zlomyslně napadá, že bez  vody budou recepty na nic. Příště jim to řeknu.

Jenom doufám, že se mi něco takového pštrosího jako těm dámám nikdy nepřihodí! A vám, co to čtete, taky ne.

To vám přeju nejen na jaře. M

Číst 2934 krát
Pro psaní komentářů se přihlašte