Zde se můžete přihlásit k odběru novinek

Váš průvodce na cestě k nezávislému a soběstačnému bydlení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

úterý, 25 březen 2014 00:00

Deník ostrovní manželky č.4 - Voda. asi je fakt důležitá.

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Zase o vodě.

Právě poslouchám z archivu už zmíněný pořad  Kupředu do minulosti  - na Dvojce Českého rozhlasu  - který se už podruhé za sebou týká vody..

 Evidentně to není  náhoda - jakože podle mých zkušeností náhody neexistují. Poslední dobou to zní odevšad, pokud na tohle téma ovšem slyšíte a dokonce i ze zmíněného rozhlasu. A jak je všeobecně známo, tak pokud se z rozhlasu ozývají tak závažné informace, jak se můžete sami přesvědčit, tak většina toho infoledovce je pod hladinou, zřejmě cenzurovaná, aby nevznikla panika.

Chtěla jsem dneska psát o využití vody v naší domácnosti, a jak vidím, bude to návod opravdu užitečný a to nejen pro ty, kdo chtějí žít soběstačně, ale i pro ty, kteří mají dneska zatím doma vody dost, ale na jak dlouho? Ostatně v Praze už existuje jeden dům, kde ve sklepě mají obrovské nádrže na sběr technické vody, s kterou zalévají WC. Další důkaz toho, jak je situace vážná.

Takže šetřete vodou, skromný návod ode mě zítra!    Vaše SM

Číst 2739 krát
Pro psaní komentářů se přihlašte