Zde se můžete přihlásit k odběru novinek

Váš průvodce na cestě k nezávislému a soběstačnému bydlení.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

neděle, 23 březen 2014 00:00

Deník ostrovní manželky č.2 - Voda

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Právě jsem si dočetla příspěvek, co napsal Karel o vodě. A dodávám z pohledu ženy, která byla na užívání vody ve městě zvyklá:

Teprve tady jsem pochopila a hlavně prožila výrok mé matky „Vy perete hned každý flíček“, když viděla ty haldy prádla vedle pračky skoro každý den. Dneska by ze mě měla radost, i když ona to dost přeháněla, a flíčkama na sukni se to někdy jen hemžilo….

Když se mi poprvé minulý rok v době těch velkých such poprvé stalo, že jsem myla již ÚSPORNĚ nádobí jako ostatně i ve městě - nebo jsem si to do té doby aspoň myslela – a najednou z kohoutku NIC neteklo, nevěřila jsem a nechápala. Ale můj úžasný manžel a kanystry na vodu to během hodiny spravily na takovou úroveň, že jsem to nejen přežila bez újmy na zdraví a s vodou jsem se ještě více umravnila – jestli vás to bude zajímat, napíšu, jak to opravdu jde bez toho, abyste se chodili pást, nechodili špinaví a neurotičtí s pocitem, že jste vodou omezeni.

Číst 2825 krát
Pro psaní komentářů se přihlašte